Gayrimenkulpiyasasi.com – Emlak haberleri , Emlak sözlüğü, Konut Projeleri, İnşaat Firmaları, Krediler ve vergiler hakkında her şey ..

Fenerbahçe yat limanı tekrar ihaleye açıldı

Türkiye Denizcilik İşletmeleri’ne ait Fenerbahçe-Kalamış Yat Limanı’nın işletmesi yeniden ihaleye açıldı. Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan ilana göre, Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ’ye ait işletme, “işletme hakkının verilmesi” yöntemiyle 30 milyon lira geçici teminat bedeli üzerinden ihale edilecek. İhaleye 15 Şubat 2018’e kadar teklif verilebilecek.İhaleye gerçek ve tüzel kişiler ile ortak girişim grupları katılabilecekler. Yatırım […]

Fenerbahçe yat limanı tekrar ihaleye açıldı
17 Kasım 2017 - 11:19 'de eklendi.
Türkiye Denizcilik İşletmeleri’ne ait Fenerbahçe-Kalamış Yat Limanı’nın işletmesi yeniden ihaleye açıldı.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan ilana göre, Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ’ye ait işletme, “işletme hakkının verilmesi” yöntemiyle 30 milyon lira geçici teminat bedeli üzerinden ihale edilecek. İhaleye 15 Şubat 2018’e kadar teklif verilebilecek.İhaleye gerçek ve tüzel kişiler ile ortak girişim grupları katılabilecekler. Yatırım fonları ancak ortak girişim grubuna dahil olarak ihaleye dahil olabilecekler. Ortak girişim grubu sadece yatırım fonlarından oluşamayacak.

 

emlaktasondakika

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER